O NAS

NIUANS PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Pracownia powstała w 2015 roku i od tego czasu spełnia marzenia i realizuje potrzeby inwestorów. Zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają przekuć inspiracje i wizje w prawdziwe nieruchomości. Nasz zespół tworzy zgrany team. Wspólnie przechodzimy przez proces projektowy od wizualizacji po nadzór i dbanie o najwyższą jakość realizacji. Dzięki wieloletniemu budowaniu relacji z zaprzyjaźnionymi sklepami, wykonawcami i stolarzami proponujemy inwestorowi pełną obsługę inwestycji w konkurencyjnych cenach. Nasi partnerzy dostarczają usługi najwyższej jakości. Naszą siedzibą jest Bielsko-Biała. Realizujemy projekty na Śląsku i w Małopolsce oraz zdalnie w całej Polsce i poza granicami kraju.

Anna Pustelnik

założycielka biura projektowego, kreuję stylistykę, układy funkcjonalne, czuwam nad przebiegiem procesu projektowego i realizacją. Minimalistka w życiu, w pracy detalistka.

Mam 12 lat doświadczenia w projektowaniu i aranżacji wnętrz, podczas których zakończyłam ponad 230 projektów. Razem z ekipą Niuans, sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom przy stworzeniu ich wymarzonego wnętrza.
Spędziłam setki godzin z inwestorami dzieląc się wiedzą, gasząc pożary, negocjując najlepsze warunki i zawsze proponując dopasowane rozwiązania.

Niuans mobilizuje mnie do poszukiwań, nauki, rozwijania i ciągłego ulepszania. Podstawą relacji z inwestorami zawsze jest zaufanie. Głęboko wierzę, że czują się otoczeni troską. Każdego traktujemy indywidualnie, dla Nas każde wnętrze jest ważne.

Martwisz się, że źle zorganizowana przestrzeń Cię przytłoczy?

Nie masz pojęcia jak zgrać to co się podoba, z tym co praktyczne i funkcjonalne? 

Masz głowę i Pinterest pełen pomysłów, ale czy sprawdzą się w Twojej przestrzeni? 

Obawiasz się, że projektant wnętrz Cię nie zrozumie i narzuci swoją wolę?

Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami pozwoliło nam wypracować przejrzyste schematy, które pomagają w sprawnym i przyjemnym planowaniu ich przyszłych domów. Klienci wracają do nas z kolejnymi inwestycjami, z zaufaniem oddając nam nowe aranżacje. Szanujemy Wasz i nasz czas, zawsze dajemy opcje wyboru, gwarantujemy wprowadzanie zmian i opiekę na wszystkich etapach procesu.

referencje klientów

A wnętrza domu jak pięknie zaprojektowane 🥰 aż trudno uwierzyć, że to już prawie 4-lata jak był wykonany projekt wnętrza domu. I po tych latach mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że projekt był wykonany na najwyższym poziomie. Wszystko co oczekiwaliśmy od projektanta zostało przelane na projekt, a później wykonane. Materiały wykończeniowe zaproponowane przez projektanta są bardzo dobrej jakości (płytki w kuchni, łazienkowe, podłogowe, farby na ścianach). Meble na wymiar tak jak my proponowaliśmy też zostały tak zaprojektowane. Doskonała współpraca. Polecam
Joanna
Pani Anna robiła dla mnie kilka projektów wnętrz, teraz przymierzamy się do łazienki. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i posiada również, co muszę przyznać w przypadku mojego upartego charakteru, dar przekonywania, ale to dar wynikający z praktycznego podejścia do tematu. Kiedy ja mam abstrakcyjne pomysłu, Pani Ania potrafi mnie przekonać do rozsądniejszych, ale równie pięknych rozwiązań. Polecam z głębi serca i samego środka przytulnego mieszkania. Super firma
Aleksandra
Zacznę od tego, że jesteśmy absolutnie zachwyceni efektem końcowym. Mamy małe mieszkanie i zależało nam na uzyskaniu przestrzeni, ale też ważna dla nas była funkcjonalność. Ania świetnie poradziła sobie z naszym niezdecydowaniem i brakiem konkretnych preferencji. Uwzględniła drobne upodobania co do naszej ulubionej kolorystyki i klimatu wnętrz, który najbardziej wpasowuje się w nasze gusta i wyczarowała cudo. Otoczyła nas opieką przy zakupach co było dla nas dużym ułatwieniem i zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. Projekt zawierał elementy hydrauliki i elektryki więc ekipa miała czarno na białym co ma robić. Nadzorowała prace firmy więc nie musieliśmy się martwić drobiazgami. Zdecydowanie polecam każdemu!
Marta